Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Shitese
Dyqan ne Aeroportin e Rinasit kerkon te punesoje ne stafin e tij shitese full-time ose part-time mosha 23-35 vjet.

Ofrohen: kushte te mira pune ne nje ambjent te kendshem, transport i siguruar , shperblime te kenaqshme, sidhe bonuse per shitje.

Kerkohet: Aplikantja duhet te kete mbaruar minimumi shkollen e mesme, shkolla e larte eshte nje avantazh, te zoteroje mire dhe shume mire gjuhen angleze dhe mundesisht te dije te komunikoje dhe ne gjuhen italiane, sidhe duhet te njohe programet baze kompjuterike si:(paketa ms office, internet explorer etj,) te kete aftesi te mira komunikuese, dhe te kete paraqitje te kendeshme, eksperienza si shitese eshte nje avantazh tjeter.

Te interesuarit te dergojne CV me fotografi ne adresen e
e-mailit:dyqan_rinas@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1297 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi