Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend Pune Shitese Mobiljesh

Kontakt

Përshkrimi

Eshte kushte qe shitesja te jete me ekseprience ne shitjen e mobiljeve te njohi materialet e mobiljeve dhe te jete ne gjendje per te ndihmuar kientet ne kompozimin e mobiljeve.
Te interesuarat duhet te paraqiten ne seline e firmes.

Kontakt:

MY HOME “Eurodruri sh.p.k”
Rr.Kavajes
Ish Kombinati” Misto Mame”( Porta kryesore)
Tel: +355 4 2231206,
Fax: +355 4 2239465
Cel: +355 6720 66300


URL: http://www.myhome-al.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1281 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Vend Pune Shitese Mobiljesh