Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune SHITESE
REXHA GOLD prane CITY PARK , po kerkon staf te ri dhe me eksperience,qe kane ambicje te zhvillohen prefsionalisht dhe qe dine te marrin pergjegjesi.Ju keni rastin te beheni pjese e ekipeve tona profesionale ne fushen e bizhuterise dhe te beheni pjese e nje kompanie me nje eksperience 14 vjecare.
Pozicionet ku mund te aplikoni jane:

Shites/e
Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

1. Te kete mbaruar arsimin e larte .
2. Te kete eksperience pune .
3. Te jete 25- 35 vjec
2. Aftesi shume te mira komunikuse,drejtuese dhe instikt komercial.
3. Gatishmeri per pune ne ekip, nen presion.
4. Personalitet energjik me aftesi te shkelqyera organizative.

TE INTERESUARIT TE DERGOJNE NE ADRESEN E MAILIT rexha_njoftime@yahoo.com NJE LETER INTERERESIMI DHE CV ME FOTO , MUNDESISHT DHE NDONJE REFERENCE NGA PUNEDHENES TE MEPARSHEM.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1757 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi