Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shofer autobusi

Kontakt

Përshkrimi

Norvegji, ofroj vend pune Shofer autobusi
Kerkohen me urgjence 5 shofere autobusi per Tide ne Bergen

Kerkohen 5 shofere autobusi me Patente D dhe DE, me 5 vite eksperience.

Shoferet duhet te kene nenshtetesi Italiane, Gjermane, Greke, kjo edhe per shqiptare qe mbajne keto nenshtetesi.

Shoferet duhet te sjellin me mail te gjitha keto dokumente:
– Kopi e pasaportes
– kopi e patentshoferit (Internacjonale)
– certifikate personale, familiare, apo ndarje
– dokument qe jeni i shendetshem fizikisht dhe psikikisht
– dokument qe verteton se nuk jeni nen hetim, nuk keni precedent
– CV ne shqip, ne e perkthejme ne norvegjisht
– diploma e shkolles se mesme
– Referencat prej punedhenesit me numer telefoni

Keto dokumente duhet te jene te perkthyme ne anglisht dhe duhet te jene te noterizume.

Mbasi qe ne i marrim keto dokumente ne i nisim te punedhenesi, dhe punedhenesi vendos daten kur ju duhet te vini ne Norvegji dhe punedhenesi ju teston, dhe perzgjedh.(Shpenzimet ju i paguani vete). Ne vetem jemi me ju deri ne momentin qe ju filloni pune.

Mbasi qe punedhenesi ju ka perzgjedhur, fillojme me mesimin e gjuhes Norvegjeze, kjo kushton dhe jeni ju ata qe do te paguani.

Jeni te interesuar?
Na kontaktoni ne: Jobb-Nor@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 3199 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Shofer autobusi

Norvegji


30/10/2010 7:47 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara