Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shofer me makine te tyre

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Shofer me makine te tyre
Revista \”Java- Biznes\” kerkon:

Shofer qe te kene makine te tyre ,tip Volkswagen viti i prodhimit 2004-2006

te kene eksperience, te jene serioz dhe te komunikueshem.

Na kontaktoni ne adresen e E-mail java-biznes@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1605 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi