Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend Pune Shofer Shites per Produkte ushqimore

Kontakt

Përshkrimi

Fier, ofroj pune shofer shites per produkte ushqimore
Kerkoj 2 shofera shites per produkte ushqimore dhe detergjent. Kandidatet te jene banues ne qytetin e Fierit dhe me pervoje pune si shofera shites.Per me teper info ne 0682026897 ose apolloniashpk@yahoo.it


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 2365 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Vend Pune Shofer Shites per Produkte ushqimore

Fier / Shqiperi


12/11/2010 1:07 pm


0682026897


Ofertat Më Të Shikuara