Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune shofer -shperndarje

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune shofer -shperndarje
Durres, ofroj vend pune shofer shperndarje Kompania Primalat sh.p.k. me qender ne Durres, kerkon shofer per shperndarje produktesh ushqimore.
Kandidati duhet te jete i pajisur me patente B si dhe te kete eksperience ne shperndarjen e produkteve ushqimore e te njohe tregun e Durresit.

Te interesuarit te kontaktojne:
tel: 052 264281
fax: 052 264282
Cel : 069 4051351

Tel. : 052 264281


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3577 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune shofer -shperndarje

Durres / Shqiperi


21/11/2010 5:17 pm


052 264281


Ofertat Më Të Shikuara