Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune shperndarje

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune shperndarje
FIRME PRIVATE QE OPERON PREJ 11 VJETESH NE FUSHEN E FURNIZIMEVE HOTELERIE

Firma “MARI” shpk me qender ne L13,Plazh Iliria Durres ,Trajton produkte te ndryshme per Bare ,restorante ,Hotele dhe ente puiblike
kerkon te punesoje ne pozicionin e shperndarjes se produkteve nje djale .
TE JETE NGA DURRESI
TE JETE MASHKULL MOSHA NGA 20 – 25 VJEC
TE JETE DREJTUES I MIRE I MAKINES MUNDESISHT FURGON
TE KETE KRYER SHKOLLEN E MESME
PREFEROHET TE KETE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE SHPERNDARJE NE TERREN
TE PUNOJE NE GRUP NE ORARE FLEKSIBEL
PREFEROHET TE JETE BANUES I ZONES SE PLAZHIT APO TE KETE MJETIN E TIJE
TE DJELEN PUSHIM
PUNESIM I RREGULLT ME KONTRATE DHE SIGURACION (I Detyrueshem)
Orari ,paga dhe detaje te tjera per tu negocjuar

TE INTERESUARIT TE DERGOJNE DERGOJNE CV NE ADRESEN E MEPOSHTME

marishpk99@gmail.com
ose kontakto rezartin ne nr : 052 2 63500

0692045909

Cel. : 0692045909


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1009 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi