Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Agjent Marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu
delta sh.a shpall vende te reja pune:

Kompania delta eshte ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerim te pikave te saja te shitjes,
Per kete kerkon staf te ri dhe me eksperience,qe kane ambicje te zhvillohen prefsionalisht
dhe qe dine te marrin pergjegjesi.Ju keni rastin te beheni pjese e ekipeve tona profesionale
dhe te beheni pjese e nje kompanie me nje eksperience 14 vjecare.
Pozicionet ku mund te aplikoni jane:

Agjent marketingu

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:
Te kete mbaruar arsimin e larte prane Fakultetit te Ekonomise dega Marketing.
-Eksperienca te ngjajshme perbejne avantazh.
-Te kete njohuri te gjuhes angleze.
-Te kete aftesi te larta komunikuese dhe i afte te punoje ne grup.
-Prezence te mire.
-Te kete leje drejtimi automjeti.
Te interesuarit te paraqesin CV e tyre te shoqeruara me foto ne adresen e –mail si me poshte:
delta.albania@gmail.com

Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te njoftohen per interviste prane zyrave te kompanise.

Mundesia per Karriere
Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1451 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Agjent Marketingu

Tirane


20/02/2010 10:29 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara