Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si agjent marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Agjent marketingu
Kerkohet Agjent Marketingu full time. Arsimi i larte i detyrueshem. Te jete i komunikueshem dhe i afte te binde. Vendi i punes ofrohet per kompani siguracionesh.

Prioritet do te kene kandidatet me eksperience ne fushen e shitjeve.

Kompania ofron nje ambient komod, staf te kualifikuar dhe mundesi per ngritje profesionale si edhe trajnime te ndryshme.


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1391 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si agjent marketingu

Tirane/Albania


19/09/2009 4:07 pm
Ofertat Më Të Shikuara