Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Agjent shitjesh

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Agjent shitjesh
Kerkojme djem te moshes deri 18 / 25 per menaxher shitjesh ne kompani bastesh.
Preferohen ata qe kane njohuri te fushes.
Eksperience e ngjashme pune eshte e rendesishme ne perzgjedhjen e kandidateve.

Cdo i interesuar te dergoje nje CV ne fskonja8@yahoo.com dhe ne do e kontaktojme nese kemi nevoje per nje interviste me te hollesishme.

Marredhenia financiare e mire dhe me mundesi rritjeje te vazhdueshme dhe perqindje, kontrate pune afatgjate nese kalohet periudha e proves.

Tel. : 0692074580


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1306 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Agjent shitjesh

Tiranë - Shqipëri


31/10/2009 8:59 am


0692074580


Ofertat Më Të Shikuara