Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Agjente Udhtimi me Eksperience Pune

Kontakt

Përshkrimi

Agjente Udhetimi Me Eksperience Pune
Agjensia e udhetimeve DESTINY TRAVEL kerkon te punesoje nje agjente udhetimi me eksperience pune ne agjensi udhetimesh.Te njohe shume mire sistemin e amadeusit dhe gjuhen angleze.Pagesa dhe kushtet e punes shume te mira.
Personat e interesuar te cojne cv ne adresen destiny.travel@hotmail.com

Cel. : 0672078075


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1006 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Agjente Udhtimi me Eksperience Pune

Shqiperi


22/01/2010 9:40 am


0672078075


Ofertat Më Të Shikuara