Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Arkitekte

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune Arkitekte
Kerkohet nje kandidate me profesion arkitekte prane kompanise Aluflor me zyra ne Shkozet, Durres. Duhet te kete njohuri te programeve Autokad 2009,2010 2d dhe 3d, dhe 3d max per renderizim. Vendi i punes konsiston ne ndertim dhe renderizim 3d per fasada.

Te interesuarit te dergojne nje cv me foto ne adresen e mesiperme.

Tel. : ilda.aluflor@gmail.com

Cel. : 0682011216


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1084 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Arkitekte

Durres


23/01/2010 9:09 am


0682011216


Ofertat Më Të Shikuara