Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Asistente Administratore

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Asistente Administratore
delta sh.a shpall vende te reja pune:

Kompania delta eshte ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerim te pikave te saja te shitjes.

Per kete kerkon staf te ri dhe me eksperience,qe kane ambicje te zhvillohen prefsionalisht

dhe qe dine te marrin pergjegjesi. Ju keni rastin te beheni pjese e ekipeve tona profesionale

dhe te beheni pjese e nje kompanie me nje eksperience 14 vjecare.

Pozicionet ku mund te aplikoni jane:

Asistente Administratore

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

1. Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik ne degen Administrim Biznesi me rezultate te larta.

2. Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.

3. Te njohe shume mire programet baze kompjuterike.

4. Te kete eksperience ne drejtim,menaxhim dhe surpervizimin e kompanive.

5. Te kete njohuri shume te mira te parimeve administrative.

6. Te kete aftesi per te kryer detyrat e ngarkuara me perpikmeri brenda afateve te kerkuara ne nje ambjent me shume detyra dhe pergjegjesi.

7. Te kujdeset per sherbimin ndaj klientit.

8. Te kete aftesi lidershipi.

9. Kerkohen kandidate qe te jene te motivuar,me deshire per te mesuar dhe ambicje per

tu rritur ne detyre.

Te interesuarit te paraqesin CV e tyre te shoqeruara me foto ne adresen e –mail si me poshte:
delta.albania@gmail.com

Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te njoftohen per interviste prane zyrave te kompanise.

Mundesia per Karriere
Ju mirepresim!


URL: www.delta.al
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1717 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune si Asistente Administratore