Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si ekonomist-e

Kontakt

Përshkrimi

ofroj vend pune ekonomist/e
Albanian Wine & Spirits Distribution shpk import-export ofron pune ekonomist/e.

Te paraqesin CV vetem personat me eksperience. Do te merret ne konsiderate diploma dhe notat e saj, mardheniet e mepareshme me punedhenesit, disiplina dhe metodologjia ne pune.

Ju lutem shkruani ne largtravel@yahoo.es


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1227 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si ekonomist-e

Tiranë - Shqipëri


12/11/2009 10:30 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara