Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Ekonomist

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Ekonomist
Kerkojme nje ekonomist i cili te permbushe kerkesat si me poshte pershkruar:
a) Te jete diplomuar ne Finance (me mesatare mbi 7)
b) Te zoteroje njohuri shume te mira te gjuhes italiane (te folur dhe te shkruar).
c) Te zoteroje njohuri shume te mira te gjuhes angleze (te folur dhe te shkruar).
d) Te kete aftesi analitike

Kandidatet do t,i nenshtrohen intervistes me shkrim dhe me goje per te testuar aftesite e siperpermendura.

Cel. : +355686070062


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1664 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Ekonomist

Tiranë - Shqipëri


02/11/2009 3:46 pm


+355686070062


Ofertat Më Të Shikuara