Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune si Farmacist/e

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune farmacist/e
Ofrohet vend pune per farmacist/e te larte me diplome, me kushte pune shume te mira dhe page te kenaqeshme. Per me shume telefononi ne nr e tel…

Tel. : 0684024700

Cel. : 0684024700


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1596 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi