Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si inxhinjer

Kontakt

Përshkrimi

Inxhinier

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

1. Te kete perfunduar keto dege: Elektronik, elektrik, telekomunikacion, mekanik.
2. Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.
3. Te kete aftesi per te punuar ne grup.
4. Te kete aftesi te mira komunikimi
5. Preferohet te kete eksperience ne pozicione te ngjashme.

Te interesuarit te dergojne CV-ne dhe nje leter aplikimi per pozicionin e kerkuar ne adresen:
Email:b.njerezore@abissnet.al
Rr “Ismail Qemali”, Pallati ” Abissnet”, Tirane
Telefon: 0355 44300003/222

Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1294 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi