Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si kujdestare femijesh

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune si kujdestare per femije, femijet jane njeri ne moshen 6 vjace dhe tjetri ne moshen 10 vjece. Per informcione te metejshme mund te telefononi ne numrin e shenuar. Puna fillon nga data 1 shtator.

Cel. : 0694109792


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2955 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Klajdi

Tirane


20/08/2009 12:58 pm


0694109792


Ofertat Më Të Shikuara