Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si menagjer produkti

Kontakt

Përshkrimi

Pozicioni ka te beje me mardheniet (marrje e kerkesave dhe pergatitje e porosive) me klientet tane qe jane kryesisht laboratore e klinika private/ spitale publike.
Gjithashtu edhe pune te tjera administrative si perkthime e pergatitje dokumentash.

Individet(meshkuj) te interesuar duhet te kene mbaruar arsimin e larte.
Te jene mbi 30 vjec.
Te njohin mire Anglishten.
Do te kene avantazh kualifikimet apo eksperiencat ne profilet Anglisht/Kimi/Infermjeri/Mjekesi/Laborator/Farmaceutik/Elektromekanike (profil biomedikal) etj

Tel 069 20 79 3 79

Cel. : 0692079379


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1059 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune si menagjer produkti

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si menagjer produkti

Tiranë - Albania


07/10/2009 10:14 am


0692079379


Ofertat Më Të Shikuara