Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Menagjere Rajonale

Kontakt

Përshkrimi

Date: 2009-10-07
Job Code: 26172

MENAXHERE RAJONALE

(Shqiperi Veri, Shqiperi Jug, Kosove, Mali i Zi, Meqedoni)

Klienti yne, nje kompani lider ne sektorin e FMCG-ve, shume i pranishem edhe ne tregun shqiptar, kerkon Menaxhere Rajonale sipas specifikimeve te meposhtme:

Detyrat dhe pergjegjesite:

* Te analizoje mundesite e zhvillimit te biznesit ne rajonin perkates
* Te kontrolloje realizimin e shitjeve neper pika bashke me analizen sasiore dhe cilesore dhe te zbatoje strategjite per arritjen e objektivave
* Te hartoje dhe realizoje aktivitetet promocionale duke monitoruar preferencat e konsumatorit
* Te negocioje dhe aprovoje kontrata dhe marreveshje me furnizues, shperndares, etj.

Aftesite dhe kualifikimet:

* Arsim i larte
* Te pakten 2 vjet pervoje ne shitje dhe/ose marketing ne sektorine FMCG-ve
* Aftesi menaxhuese
* Aftesi shume te mira prezantimi, komunikimi dhe negocimi
* Aftesi shume te mira analitike dhe qasje komerciale
* Entuziazem dhe deshire per te udhetuar neper rajon
* Njohuri shume te mira te perdorimit te kompjuterit

Nese ky pozicion duket si nje hap i metejshem ne karrieren tuaj profesionale dhe levizja e duhur per ju, jeni te ftuar te dergoni CV-ne tuaj ne adresen email info@d-dynamics.com duke iu referuar Kodit te Pozicionit (Job Code) ne krye te faqes

Ju lutemi percaktoni rajonin e preferuar per te cilin aplikoni.

Te gjitha CV-te do te ruhen ne konfidencialitet. Do te kontaktohen vetem kandidatet e pershtatshem per kete pozicion.

Afati i aplikimit : 22 Tetor 2009


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1175 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune si Menagjere Rajonale