Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si operatore interneti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune operator-e interneti
kerkojme operator-e interneti, ne kryqezimin e unazes me porcelanin.
kandidatet duhet te njoh mire programet baze te konpjuterit word exel fotokpjen si dhe te ket te pakten 6 muaj eksperjenc pune.
te kete aftesi shum te mira komunikimi. 15.30-22.30
te interesuarat te kontakotojme si me poshte:

email: endri_e51@hotmail.com

cel:0692193959


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1228 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi