Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Parukiere

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Parukiere
Pershendetje,

Parukieri Silva ne rrugen e Elbasanit kerkon te punesoje nje parukiere me eksperience, e komunikueshme dhe e shkathet per turnin e mbasdites.

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne numrin: 0682980248


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1081 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Parukiere

Tirane - Shqiperi


19/11/2009 12:03 pm


0682980248


Ofertat Më Të Shikuara