Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si perfaqesues i shitjeve ne Teren

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Perfaqesues i Shitjeve ne Teren
GLOBI sh.p.k (KARCHER) kërkon të punësojë një kandidat dinamik dhe ambicioz në pozicionin:
Përfaqësues i Shitjeve për produktet KARCHER

Kandidati duhet:

1.Të ketë mbaruar Studimet Universitare (preferohet dega Marketing / Biznes).
2.Të ketë leje drejtimi automjeti.
3.Të ketë më shumë se 1 vit eksperiencë në shitje dhe marrëdhënie me
klientët.
4.Të njohë mirë gjuhën angleze të shkruar dhe të folur.
5.Të njohë dhe të përdorë programet bazë të kompjuterit.

Nëse ju mendoni se i keni këto cilësi dhe aftësi,jeni dinamik dhe ambicioz ju lutemi të dorëzoni një CV (në CV duhet të jetë e shënuar adresa dhe një numër telefoni)
bashkëngjitur me dëshmitë, referencat, dhe nje fotografi pranë GLOBI sh.p.k
brenda datës 30 Janar 2010, në adresën e mëposhtme:

GLOBI sh.p.k

Laprake , Tiranë.

E-Mail: info@globi.al

Tel. : 042247664

Cel. : 06820 62151


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 999 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi