Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Pergjegjes shitjesh

Kontakt

Përshkrimi

Kompania DELTA sh.a prezanton nje oferte te re punesimi.

Pozicioni: Pergjegjes shitjesh

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

1. Te kete mbaruar arsimin e larte, preferohet Administrim Biznesi.

2. Aftesi shume te mira komunikuse, drejtuese dhe instikt komercial.

3. Gatishmeri per pune ne ekip, nen presion dhe te vleresuar ne baze te rezultateve.

4. Personalitet energjik me aftesi te shkelqyera organizative.

5. Te planifikoje, manaxhoje dhe te permbushe planin e shitjes per grupe te caktuar te produkteve,dhe sherbimeve qe ofrohen nga kompania.

6. Te kete njohuri te thella per produktet dhe sherbimet qe ofrohen, duke u trajnuar vazhdimisht.

7. Te gjeneroje shanse te reja per shitje permes humultimit te tregut dhe marketingut.

8. Te njohe dhe te komunikoje shkelqyeshem me klientet.

9. Te manaxhoje me projekte ne fazat e parashitjes si dhe ne faza te tjera sipas nevoje duke kordinuar me bashkepunetoret.

10. Te kryeje kerkime dhe te analizoje konkurrencen per te patur mundesite e tregut.

Te interesuarit te paraqesin C V-ne e tyre ne andresen e-mail si me poshte:
1. delta.tirana@gmail.com
2. info@delta.al

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.

Mundesia per karriere!

Ju mirepresim!
DELTA sh.a

Tel. : 042 231 382

Cel. : 0692054253


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 854 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune si  Pergjegjes shitjesh