Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Punonjes Dyqani

30000 Lek

Përshkrimi

Kerkohet punonjes dyqani kompjuterash.
Te interesuarit duhet te jene meshkuj te moshes mbi 20 vjec deri ne 45 vjec.
Aktivitetet baze do te jene asistence klienti dhe menaxhim shitjesh.

Eksperienca teknike perben avatazh por nuk eshte e domosdoshme.
Arsimi i larte i domosdoshem.
Puna eshte me 2 turne , 7-15 ose 15-22 pra aplikantet duhet te jene te disponueshem per secilin nga turnet.

Paga minimale 30.000leke por e pakufizuar ne varesi te aftesive individuale.
Telefono tani dhe ler nje orar per interviste ne +355682081994 ose +355692023355.
Adresa:Tek kryqezimi i “21 Dhjetorit” eshte reklama OLYMPUS qe te tregon vendndodhjen e sakte.

Tel. : +355682081994

Cel. : +355692023355


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 988 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi