Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Recepsionist/e

Kontakt

Përshkrimi

Hotel Vila Park, prane parkut te liqenit artificial kerkon recepsionist/e, me kohe te plote.
Te interesuarit duhet te dine te komunikojne anglisht dhe italisht, si dhe te zoterojne programet baze te kompjuterit.
Ju faleminderit


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1090 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Vend Pune Recepsionist/e

Tirane/Albania


19/09/2009 4:02 pm


042256597


Ofertat Më Të Shikuara