Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune si shperndares fletpalosjesh

Euro

Përshkrimi

ofrohert pune si shperndares fletpalosjesh,me kohe te plote dhe page e kenaqeshme,
te interesuarit te kontaktojne ne tel- 0697227770,ose mund te paraqitni nje cv prane zyrave tona ne adresen;qendra e biznesit \\\’karl topia\\\’kati i dyte(prane rrethrrotullimit te zogut te zi)tirane,ose dergoni cv ne adresen apworkeveryday@yahoo.com


URL: workeveryday.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 599 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Agjencia Work Everyday

tirane


11/03/2013 9:46 am


00355697227770


Ofertat Më Të Shikuara