Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Specialist i Burimeve Njerëzore

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Specialist i Burimeve Njerëzore
1. Specialist i Burimeve Njerëzore

Përshkrimi i Punes: Administrimi dhe mirëmbajtja e bazës së të dhënave të personelit të shoqërisë. Kryerja e procedurave të rekrutimit, të planifikimit të zhvillimit të burimeve njerëzore, etj.

Vendi i Punes: pranë Akademisë së Futbollit “Apolonia”, Stadiumi “Loni Papuçiu”, Fier

Edukimi i Kerkuar: Arsimi i Lartë, preferohet në fushën e Ekonomisë ose Juridike

Gjuha e Huaj: preferohet njohje e mirë e gjuhës Angleze

Aplikimet duhet të dorëzohen pranë zyrave qendrore të Klubit të Futbollit “Apolonia”, pranë stadiumit “Loni Papuçiu”, Fier, deri më datë 10 Nëntor, 2009.
Kontakt: +355 (0)34 410-100; Llambi Prendi, Tel: +355 69 2403620; Andi Derhemi, Tel: +355 67 2068831, Fax: +355 (0)44 302-222, E-mail: llambi.prendi@abissnet.al, andi@abissnet.al


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1618 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi