Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune si Teknik

Kontakt

Përshkrimi

Kerkohet teknik me eksperience ose me njohuri teorike ne fushen e kompjuterave.
Teknik i mesem , student ose i diplomuar.

Te jete i azhornuar me programet me te fundit dhe Paga baze 300.000-500.000leke(vjetra) . Kontrate e sigurt per te pakten nje vit.
Adresa “21 Dhjetori” .
Puna eshte me 2 turne , 7-15 ose 15-22 pra aplikantet duhet te jene te disponueshem per secilin nga turnet.
Telefono dhe ler nje orar per interviste.
Adresa : Fiks tek kryqezimi i “21 Dhjetorit” eshte reklama e madhe “OLYMPUS COMPUTERS” qe te orienton saktesisht.

Cel. : +355682081994
+355692023355


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1055 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune si Teknik

Tiranë - Shqipëri


25/10/2009 6:26 am


+355682081994


Ofertat Më Të Shikuara