Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Specialist IT

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Specialist IT
Kompania Abissnet prezanton nje oferte te re punesimi:

Specialist IT

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:
Te kete perfunduar arsimin e larte dega Telekomunikacion.
Te kete njohuri mbi telefonine Voip dhe nje eksperience me shume se 2 vjet. .
Te kete njohuri te mira ne gjuhen angleze.
Te kete aftesi te mira komunikimi.
Te kete aftesi per te punuar ne grup.

Ju mirepresim!

Ju lutemi te interesuarve te paraqesin CV e tyre prane ketyre adresave:

Email:b.njerezore@abissnet.al
Adresa : Rr “Ismail Qemali”, Pallati “Abissnet”, Tirane.
Telefon: 35542256001


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 811 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi