Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Supervisor

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune SURPEVIZOR
Kompania “KLAR”sh.p.k distributor I autorizuar I kafe SEGAFREDO per Shqiperine kerkon:

SUPERVISOR

Pershkrimi I vendit te punes:
· Mbarevajtja e punes me klientet aktual (kafe bar etj)
· Celja e klienteve te rinj
· Koordinimi I administrates me sektorin e shitjes dhe ekipin teknik per nje sherbim me efikas te klientit
· Pozicionimi i aseteve te kompanise dhe ndjekja e grafikut te kontrollit teknik te tyre
· Ndjekja e te gjitha raporteve ditore

Kualifikimet- Aftesite:

· Te kete kryer arsimin e larte
· Gjuha Angleze (e preferueshme)
· Experience te ngjashme pune
· Leje drejtimi automjeti
· Mosha e preferueshme 28-40 vjec
· Bashkepunues ne grup organizativ,autonom ne vendimmarje dhe mbikqyrja e punes ne teren

Kompania ofron:

· Page baze shume e mire +bonus ne varesi te rezultateve
· Makine
· Telefon
· Kushte ideale dhe teren I pershtatshem profesional per nje person me ambicje per ritje ne karjere menaxheriale

· Kandidatet e interesuar te dergojne cv me foto ne Adresen e e-mail rominaskenderi@yahoo.co.uk ose ne adresen Rruga” Budi “ pallati 85/7 Tirane ( pas Ambasades Amerikane) deri me date 15 Mars 2010 dhe gjithashtu mund te kontaktoni ne numrin e telefonit : 0694013786.

Tel. : 04 2 378 878

Cel. : 0694013786


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1148 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Supervisor

Tirane


04/03/2010 10:15 am


0694013786


Ofertat Më Të Shikuara