Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune Teknik Audio

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Teknik audio
Albania Production ofron vend pune per teknik audio ne fushen e dublimit te filmave vizatimore dhe dokumentareve ne gjuhen shqipe. Te interesuarit duhet te kene njohuri te mira te programit STEINBERG (Cubase,Nuendo), Adobe Premiere.
Kontakt: albaniaproduction@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 816 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Vend pune Teknik Audio

Tirane / Shqiperi


12/11/2010 1:06 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara