Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Teknik audio

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Teknik audio
Albania Production ofron vend pune per teknik audio ne fushen e dublimit te filmave vizatimore dhe dokumentareve ne gjuhen shqipe. Te interesuarit duhet te kene njohuri te mira te programit STEINBERG (Cubase,Nuendo), Adobe Premiere.
Kontakt: albaniaproduction@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 834 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi