Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Teknik elektronik autoveturash

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Teknik elektronik autoveturash
AUTONET ofron vend pune per teknik elektronik autoveturash.
Te kete eksperience pune ne diagnostikimin dhe riparimet e sistemeve elektronike te autoveturave.Te njohe gjuhen angleze.
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: autonet.al@gmail.com ose te telefonojne 0684034217

Cel. : 0684034217


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 774 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Teknik elektronik autoveturash

Tirane / Shqiperi


16/10/2010 3:11 pm


0684034217


Ofertat Më Të Shikuara