Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Teknik Ne Fushen e Elektroteknikes

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune TEKNIK NE FUSHEN E ELEKTRONIKES
1) TEKNIK NE FUSHEN E ELEKTRONIKES SI DHE NE MONTIMIN E ANTENAVE SATELITORE.(20-35 VJEC)

CV (me fotografi) MUND TI DERGONI NE ADRESEN: electronic.line@yahoo.com
(detajoni historikun ku keni punuar me perpara)


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 960 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi