Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Teknolog

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune TEKNOLOG
Punedhensi: FLORYHEN
Tel / Fax: 052 64281, 64282
floryhen@floryhen.com

Kompania e mirenjohur Italo-Shqiptare FLORYHEN me qender ne Durres, ne kuadrin e permiresimit te strukturave te saj organizative, eshte e interesuar per punesimin e nje personi ne pozicionin:

TEKNOLOG

Kualifikimet e nevojshme:
Diplome e shkolles se larte
Njohuri te mira te gjuhes Italiane
Njohuri te mira te programeve kompiuterike: MS Word, Excel, Internet, E-mail, etj.
Aftesi komunikuese dhe bashkepunimi.
Aftesi per pune ne grup.
Perkushtim, kembengulje, ambicje, korrektesi, deshire per investuar ne pergatitjen profesionale.

Lutemi paraqisni aplikimin tuaj me e-mail ose personalisht duke perfshire CV-ne, diplomen, çertifikata te kualifikimeve te mundshme, nje Leter per shprehjen e interesit se bashku me nje foto personale.

Tel. : 052 264281, 052 264282


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 995 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi