Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Zooteknik

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune Zooteknik
Punedhensi: FLORYHEN
Tel / Fax: 052 64281, 64282
floryhen@floryhen.com
blero88@gmail.com

Kompania e mirenjohur Italo-Shqiptare FLORYHEN me qender ne Durres, ne kuadrin e permiresimit te strukturave te saj organizative, eshte e interesuar per punesimin e nje personi ne pozicionin:

VETERINER dhe ZOOTEKNIK

Kualifikimet e nevojshme:
Diplome e shkolles se larte per Veterinari ose Zooteknike
Njohuri te mira te gjuhes Italiane
Njohuri te mira te programeve kompiuterike: MS Word, Excel, Internet, E-mail, etj.
Aftesi komunikuese dhe bashkepunimi.
Mosha deri ne 40 vjec.
Te jete me banim ne Durres.
Aftesi per pune ne grup.
Perkushtim, kembengulje, ambicje, korrektesi, deshire per investuar ne pergatitjen profesionale.

Lutemi paraqisni aplikimin tuaj me e-mail ose personalisht duke perfshire CV-ne, diplomen, çertifikata te kualifikimeve te mundshme, nje Leter per shprehjen e interesit se bashku me nje foto personale.

Tel. : 052 264281, 052 264282


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1084 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi