Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend punesim part time agjent sigurimesh

Kontakt

Përshkrimi

WVP – Ndërmjetësim në Sigurime sh.p.k.

Kerkohen Agjente Sigurimesh.
Ashtu si ne shumicen e shteteve Europiane dhe ne Shqiperi ka filluar sigurimi i jetes dhe pension privat brenda 1 pakete. Kompania e cila e ofron kete eshte nje kompani austriake e cila ne Shqiperi bashkpunon me Sigal Uniqa Grup per momentin dhe sh shpejt do jene dhe kompani te tjera Shqiptare ( kush do plotesoje kriteret ).Pra puna konsiston ne shitjen e policave te sigurimit te jetes dhe pensionit privat brenda 1 pakete te Sigal Life-it. Kompania austriake eshte ndermjetesuese mes Sigal Uniqa Group dhe klientit.
Puna funksionon me ane te MLMS
(Multi Level Marketing System).
Eshte nje pune part time dhe pa orar fiks apo kerkese llogarie. Pune teresisht individuale. Rroga eshte ne baze te punes qe ju kryeni. Gjithashtu dhe pozicioni qe ju do merrni ne kompani fillon nga Keshilltar Ekonomik ne Udheheqes e me pas Drejtor.Pra eshte i mundur krijimi i nje karriere. Sigurisht qe per cilin do nga keto \”Nivele\” menyrat e perllogaritjes se pages se punes tuaj ose provizioneve vjen gjithmone ne rritje.Keto dhe shume te tjera jane kritere te MLMS.

Per me shume info kontakt :

email: arjan.wvp@gmail.com
Cel. :00355 67 29 33 003


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1539 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend punesim part time agjent sigurimesh

Postuar Nga:

Ofroj vend punesim part time agjent sigurimesh

Tiranë - Albania


01/10/2009 3:06 pm


00355 67 29 33 003


Ofertat Më Të Shikuara