Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vende pune afatgjate jashte Shtetit

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vende pune jashte shtetit te Shqiperise ne qytetin me te bukur te botes Dubai.
Pozicionet e Punes jane si : – recepsion
marredhenie me klientet, menaxhim / marketing, IT, kamarier / banakier / specialist pijesh & koktejle, shef kuzhine / ndihmes kuzhine, lifeguard / bodyguard, animacion, ndertim, infermierikopshtari / agrikulture…

Kushtet per aplikim jane keto:
1. Te jete : 19-35 vjec;

2. Te kete diplomen e shkolles se mesme (per pozicione te larta kerkohet dhe diplome universitare);

3.Dhe te kete Njohuri te gjuhes Angleze, ne nivelin mesatar.


URL: www.ande-lm.com
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 8409 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Vende pune afatgjate jashte Shtetit