Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vende pune si Perkethyes

Kontakt

Përshkrimi

LanguagesMeanBusiness kerkon 2 perkthues/e full-time ne keto gjuhe:
nga anglishtja ne italisht,
nga frengjishtja ne italisht.

Preferohet qe aplikantet te kene mbaruar italisht dhe gjuhe te dyte te kene anglishten ose frengjishten.

Ne te shumten e kohes do kemi nevoje per perkthime me shkrim te fushave te ndryshme, pak kohe do punohet jashte zyre. Per kete motiv duhet qe te interesuarit te shkruajne ne email edhe fushen ne te cilen jane specializuar (nese jane specializuar). p.sh mjekesi, ekonomik etj.Ofrohet rroge e kenaqshme.
Kerkojme gjithsashtu perkthyes qe te jene te gatshem te punojne nga shtepia ne menyre indipendente per perkthim te dokumeneteve ose teksteve te ndryshem. Kerkohet korrektesi dhe respektim i afateve kohore ne dorezimin e materialit te perkthyer.

Lutemi dergoni CV ne adresen e emailit: LanguagesMeanBusiness@gmail.com
Kandidatet e perzgjedhur do lajmerohen me telefon per adresen dhe diten e intervistes. Ju lutemi percaktoni ne email nese jeni te gatshem per te punuar nga shtepia apo me orar te plote ne zyre.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2046 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi