Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vende pune si Shitese Mobiljesh!

Kontakt

Përshkrimi

Shoqeria Euro Druri sh.p.k kerkon te punesoje:
* Shitese Mobiljesh

Kushtet janë:
Te kete pervoje ne shitjen e mobiljeve, dhe te jete ne gjendje ti ndihmoj klienteve per kompozimin e mobiljeve…


URL: www.myhome-al.com
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1970 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vende pune si Shitese Mobiljesh!

Postuar Nga:

My Home

Tiranë dhe Durrës


29/08/2009 8:43 am


+355 4 2231206,


Ofertat Më Të Shikuara