Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vende pune

Euro

Përshkrimi

Depo farmaceutike INCOMED sh.p.k Tirane ,ofron oferta punesimi ne fushen e marketingut mjeksor (MEDREP) me kushte optimale pune dhe kontrate te rregullt punesimi. Kandidatet duhet te plotesojne kushtet:
-Te kene informacion per medikamentet. mundesisht te jene te diplomuar ose ne proces diplomimi ne Mjeksi,Farmaci,Stomatologji,Infermieri
-Te kene patente klasi B (mundesisht makine personale)
-Mosha nen 35 vjec
-Te kene eksperience pune
-Te kene aftesi komunikuese
-Te kene aftesi per te punuar ne grup

Te interesuarit te nisin CV ne email
incomed@albaniaonline.com
ose te kontaktojne ne nr. e Tel.042434233


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 2534 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

INCOMEDsh.p.k

Tirane


30/09/2013 5:23 am


042434233


Ofertat Më Të Shikuara