Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroje pune per argjente udhetimi qe ka njohuri te gjuhese angleze dhe sistemit Amadeus.

0 Euro

Përshkrimi

Ofroje pune per argjente udhetimi qe ka njohuri te gjuhese angleze dhe sistemit Amadeus.
Agjension i udhetimit. “ EBEM “
Adresa: Bill Clinton pa.nr.
30000 Peje-Kosove.
Tel-Fax:+381 39 420 600.
mobil:+377 44 253 409.
e-mail: ebemair@gmail.com.
MSN: lgjocaj@hotmail.com
Skype: ebemair
Business no: 70619938,
Licence no: 202,
Fiskal no: 600343298.
Bank: Raiffeisen Bank Kosova NTSH EBEM llogaria: 1506001003080368


URL: WWW.ofroj.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1120 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroje pune per argjente udhetimi qe ka njohuri te gjuhese angleze dhe sistemit Amadeus.

Postuar Nga:

NTSH EBEM

Peje Kosove


22/06/2010 9:32 am


+37744253409


Ofertat Më Të Shikuara