Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFROJM VENDE PUNE

10 Euro

Përshkrimi

KERKOJM 3 NDIHMES PER WEBSITE.

1.TE PERDORI PRESTASHOP
2.TE KETE NJOHURI TE GJUHES ANGLEZE
3.TE REKLAMOJ PRODUKTET TONA NE RRJETE SOCIALE
4.TE NDIHMOJ NE MARKETING

PAGESA VARET NGA SHITJET QE KRYEN DHE NDIHMA QE OFRONI.


URL: http://blejalb.zz.vc/index.php
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 607 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

OFROJM VENDE PUNE