Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI Staff of HOTELS / RESTAURANTS & BARS / CATERING në U.A.E (Dubai), etj.

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

• Pozicionet e punës që ju ofrohen ;

“Staff of Hotels / Restaurants / Pubs, Club & Bars / Contract Caterings”

ADMINISTRATION & GENERAL MANAGEMENT DEPARTMENT
Operative Level => Flower/Cake/Gift Shop Staff > Executive Secretary > Public Relations Manager > Account Executive > Draftsman > Director of Security > Assistant Front Office Manager > Tour Co-ordinator > Telephone Service Manager > Assistant Executive Housekeeper > Cloakroom Attendant > Catering Manager > Restaurant Receptionist >< Soda Fountain Server

• Aplikimi ;

Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj në gjuhën anglisht dhe me foto, në adresën e-mail info@velaconsulting.al
ose aplikoni nëpërmjet
formularit në faqen
velaconsulting.al/apliko

Vela


URL: www.velaconsulting.al/apliko
Fjalë Kyçe:
Statistika: 469 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Vela H. R. Consulting®

U.A.E (Dubai), etj.


14/07/2014 11:44 am


+355698980215


Ofertat Më Të Shikuara