Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFROJMË PUNË PËR Kamerier/e (femra/meshkuj) DHE Hostess NË DUBAI & ABU DHABI, DOHA, MUSCAT, MANAMA.

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

• Pozicionet e punës që ofrohen dhe paga neto/muaj mesatarisht;

Kamerierë (femra & meshkuj)

Hostess (femra)

Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave, siç është Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko duke klikuar në link ose imazh;

www.velaconsulting.al/apliko

+355693789777 / +355683977707

• Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë :

• Duhet të jeni brenda moshës 18 – 35 vjeç,
• Duhet të keni një nivel mesatar të njohjes së gjuhës angleze,
• Preferohet eksperiencë pune e mëparshme,
• Paraqitja juaj e jashtme sa më e mirë, është një vlerësim favorizues,
• Komunikuesë me personalitet inteligjent, energjikë dhe aktivë.

• Orari i ushtrimit të punës : 8 – 9 orë punë në ditë, për 6 ditë në javë, duke përfshirë një orë pushim në drekë.

• Përfitime; Bonuse deri në + 15% / 50% të pagës fillestare pas 6 muajve të parë (bazuar në performancën tuaj), si dhe 18-22 ditë leje të pagueshme ç’do vit.

• Kontrata ju ofrohet 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), me kushte shumë të mira pagese duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, sigurimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e biletës së udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) ç’do 1 vit drejt destinacionit të punë-dhënësit, strehimin tuaj në ambiente të përshtatshme, ushqim cilësor gjatë orarit të punës dhe sigurimin e dëmshpërblimit financiar të përcaktuar në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga ana e punë-dhënësit tuaj.

• Paga juaj: fillojnë nga 700$ – 1100$ neto/muaj, plus bakshishe.

• Aplikimi :
Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj me foto, në adresën e-mail info@velaconsulting.al
ose aplikoni nëpërmjet formularit në faqen velaconsulting.al

NA GJENI EDHE NË https://www.facebook.com/www.velaconsulting.al

Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj.

Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me Vela H. R. Consulting®. Ju mirëpresim


URL: http://velaconsulting.al/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 452 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Vela Human Resources Consulting®

Adresa: Rruga "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.


04/06/2014 12:22 pm


+355693789777


Ofertat Më Të Shikuara