Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN,

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

• Pozicionet e punës që ofrohen ;

• Chefs
• Chef de Partie / • Commis Chef / • Executive Chef
• Head Chef / • Pastry Chef / • Sous Chef

• Engineering
• Chief Engineer / • Maintenance Engineer / • Technician
• Finance
• Accounts Payable / • Cashier / • Cost Controller / • Finance Director
• Financial Controller / • Night Auditor / • Purchasing Manager

•Food & Beverage
• Banqueting Manager / • Bar Manager / • Bartender
• Butler / • Conference Manager / • Food & Beverage Director
• Food & Beverage Manager / • Food & Beverage Steward
• Food & Beverage Waiter/ • Restaurant Manager / • Sommelier

• Front Office
• Concierge / • Concierge Manager / • Front Office Agent / • Receptionist
• Front Office Manager / • Guest Relations Manager / • Guest Relations Officer
• Night Manager / • Reservations Agent / • Reservations Manager / • Rooms Division Manager

• Hotel Management
• CEO / • Executive Assistant / • General Manager
• Hotel Manager / • Operations Director/ • Operations Manager
• Housekeeping
• Executive Housekeeper / • Housekeeping Attendant

• Human Resources
• HR Assistant / • HR Director / • HR Manager
• Training Assistant / • Training Manager

• IT
• IT Agent / • IT Manager

• Leisure
• Leisure Manager / • Leisure Staff / • Spa Manager / • Spa Therapist

• Sales & Marketing
• Marketing Director / • Marketing Executive / • Marketing Manager
• Revenue Manager / • Sales Director / • Sales Executive
• Sales Manager / • Sales & Marketing Director

• Security
• Security Manager / • Security Officer

Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave, siç është Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko duke klikuar në link ose imazh;

velaconsulting.al/apliko

• Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë :

• Duhet të jeni brenda moshës 18 – 40 vjeç,
• Duhet të keni një nivel mesatar të njohjes së gjuhës angleze,
• Të jeni i/e pajisur me Diplomë Universitare në *Marketing *Accounting *Finance *Business *Administration *Management, etj (për pozicionet drejtuese), ose preferohet fusha e studimeve të profesioneve përkatëse, dhe çertifikatë shkollash profesionale,
• Eksperiencë pune e mëparshme në fushën e HOSPITALITY & TOURISM është e preferueshme,
• Nuk duhet të keni qënë, dhe nuk duhet të jeni aktualisht nën procedim penal nga organet e gjyqësorit (Dëshmia e Penalitetit),
• Komunikuesë me personalitet inteligjent, energjikë dhe aktivë.

• Orari i ushtrimit të punës : 8 – 9 orë punë në ditë, për 6 ditë në javë, duke përfshirë një orë pushim në drekë.

• Përfitime; Bonuse deri në + 15% / 20% të pagës fillestare pas 6 muajve të parë (bazuar në performancën tuaj), si dhe 18-22 ditë leje të pagueshme ç’do vit.

• Kontrata ju ofrohet 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), me kushte shumë të mira pagese duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, sigurimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e biletës së udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) ç’do 1 vit drejt destinacionit të punë-dhënësit, strehimin tuaj në ambiente të përshtatshme, ushqim cilësor gjatë orarit të punës dhe sigurimin e dëmshpërblimit financiar të përcaktuar në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga ana e punë-dhënësit tuaj.

Nqse jeni i/e interesuar, paraqituni pranë zyrës sonë në Tiranë ose Vlorë, dhe pasi të bëni pagesën përkatëse e nënshkrimit të kontratës ligjore të bashkëpunimit (e cila kushton 30$), kompania jonë ju mundëson punësimin tuaj sa më shpejt që të jetë e mundur.

• Aplikimi :

Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj në gjuhën anglisht dhe me foto, në adresën e-mail info@velaconsulting.al
ose aplikoni nëpërmjet formularit në faqen velaconsulting.al

NA GJENI EDHE NË https://www.facebook.com/www.velaconsulting.al

Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj.
Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me Vela H. R. Consulting®. Ju mirëpresim
Vela H. R. Consulting®

NIPT: L37203206R

+355 (0) 69 37 89 777
+355 (0) 68 39 77 707

E-mail : info@velaconsulting.al
Website : velaconsulting.al

Skype™ vela.al

*Adresa 1: Pranë Liqenit Artificial, Rr. e Kosovarëve, Pallati 29 në krah të Dinasty Rezidence, Kati i 1-rë, Tiranë, Shqipëri.

*Adresa 2: Rruga “Ismail Qemali”, Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Sh


URL: http://velaconsulting.al/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 446 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Vela Human Resources Consulting®

Adresa: Tek Liqeni, Rr. e Kosovarëve, Pallati 29 në krah të Dinasty Rezidence, Kati 1, Tiranë, Alb.


13/06/2014 12:08 pm


+355693789777


Ofertat Më Të Shikuara