Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFROJMË PUNËSIM SI STAF HOTELI 4* DHE 5*, NË “UNITED ARAB EMIRATES (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN,

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim si STAF HOTELI 4* DHE 5*, në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

• Pozicionet e punës që ofrohen ;

1• Accounting and Financial Management
2• Rooms Division / Facilities
3• Food and Beverage
4• Sales and Marketing
5• Leadership

Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave, siç është Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko duke klikuar në link ose imazh;

www.velaconsulting.al/apliko

+355693789777 / +355683977707

• Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë :

• Duhet të jeni brenda moshës 18 – 40 vjeç,
• Duhet të keni një nivel mesatar të njohjes së gjuhës angleze,
• Të jeni i/e pajisur me Diplomë Universitare në *Marketing *Accounting *Finance *Business *Administration *Management, etj (për pozicionet drejtuese), ose preferohet fusha e studimeve të profesioneve përkatëse, dhe çertifikatë shkollash profesionale,
• Eksperiencë pune e mëparshme në fushën e HOSPITALITY & TOURISM është e preferueshme,
• Nuk duhet të keni qënë, dhe nuk duhet të jeni aktualisht nën procedim penal nga organet e gjyqësorit (Dëshmia e Penalitetit),
• Komunikuesë me personalitet inteligjent, energjikë dhe aktivë.

• Orari i ushtrimit të punës : 8 – 9 orë punë në ditë, për 6 ditë në javë, duke përfshirë një orë pushim në drekë.

• Përfitime; Bonuse deri në + 15% / 20% të pagës fillestare pas 6 muajve të parë (bazuar në performancën tuaj), si dhe 18-22 ditë leje të pagueshme ç’do vit.

• Kontrata ju ofrohet 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), me kushte shumë të mira pagese duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, sigurimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e biletës së udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) ç’do 1 vit drejt destinacionit të punë-dhënësit, strehimin tuaj në ambiente të përshtatshme, ushqim cilësor gjatë orarit të punës dhe sigurimin e dëmshpërblimit financiar të përcaktuar në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga ana e punë-dhënësit tuaj.

• Paga juaj: fillojnë nga 650$ – 7500$ neto/muaj (variojnë për pozicione të ndryshme), plus bakshishe.

• Aplikimi :
Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj në gjuhën anglisht dhe me foto, në adresën e-mail info@velaconsulting.al
ose aplikoni nëpërmjet formularit në faqen velaconsulting.al

NA GJENI EDHE NË https://www.facebook.com/www.velaconsulting.al

Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj.

Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me Vela H. R. Consulting®. Ju mirëpresim


URL: http://velaconsulting.al/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 393 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Vela Human Resources Consulting®

Adresa: Rruga "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.


04/06/2014 12:32 pm


+355693789777


Ofertat Më Të Shikuara