Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrojme vend pune

50000 Lek

Përshkrimi

Botimet Pegi kërkojnë një person që të merret me promovimin, ndjeken e shitjeve si dhe botimin e librave artistikë. Puna kërkon shkathtësi veprimi, aftësi për të komunikuar me njerëz të ndryshëm, aftësi për të nxitur shitjet e një produkti.

Personat e interesuar mund të dergojnë CV-në e tyre në adresën jobapplication@botimepegi.al. Do u pergjigjemi vetëm personave të seleksionuar për intervistë.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1117 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Botime Pegi

Tirane


27/05/2011 7:39 am
Ofertat Më Të Shikuara